Athabaska.org

Skaut Čakovice a Letňany

Font Size

Cpanel

Novinky / Výlety

Zahájení skautského roku

dovolujeme si Vás pozvat na Zahájení skautského roku, které proběhne v sobotu 9.9. v klubovně Na Barikádách v Čakovicích. Akce je určená pro všechny naše členy a jejich rodiče a všichni jsou velmi vítáni.

První část dne bude "pracovní", kdy uvítáme každou pomocnou ruku (rodičů i dětí) při opravách, úpravách, úklidech našich kluboven či skladů. Druhá část bude večerní, kdy budeme dělat oheň, opékat, grilovat, diskutovat, popíjet malinovku, zpívat, plánovat atd. I na této části jsou všichni vítáni. Účast na jedné části není podmíněná účastí na části druhé a na obou částech Vás rádi uvidíme.

K pracovní části:
Začátek v 9:30 u klubovny. Odejít i přijít ale můžete kdykoliv během dne. Co nás přibližně čeká? Obkládání klubovny dřevem, tvorba regálů ze dřeva do skladových prostor, tvorba ohniště a výroba laviček, malování vstupní brány, oprava díry v plotu, úklid klubovny, případně další práce na jiných klubovnách (dle účasti).

K večerní části:
Začátek okolo 19:00 u klubovny. Jídlo (maso, buřty, chleby atd.) a pití (točenou malinovku/kofolu) zajistí středisko. Drobnější občerstvení ale také uvítáme.

Žádáme Vás o potvrzení účasti jak vaší nebo jen vašich dětí na první schůzce či obratem emailem.